Ürün ve şirket tanıtım ihtiyaçalrınız için kullanıcı dostu, SEO uyumlu, özgün içerikli, kurumsal kimliğinize uygun renklerde, yönetim panelli, isterseniz çok dilli (Tr+Eng...), alan adı, hosting, teknik destek dahil profesyonel Tuzla web tasarım çözümleri.

Tuzla Web Tasarım

14 Yıllık Tecrübe

İnternet sitesi hazırlar iken 14 yıllık ticari tecrübemizi de, fikir olarak size sunuyor, onayınızla siteye uyguluyoruz.

Ayrıca Tuzla web tasarım şirketi olarak İnternet reklamları hazırlayıp sizi en hızlı şekilde müşteriyle buluşturuyoruz.

tuzla web tasarım firmalarıİstanbul'un en güneyde bulunan ilçelerinden biri olan İstanbul, Tuzla Türkiye'nin orta derecede yoğun nüfusuna sahip ilçelerinden biridir.

Ayrıca Tuzla'da Türkiye'deki en büyük tersane, organize sanayi bölgesi ticaretin merkezi konumundadır.

Sabiha gökçen hava limanına yakınlığı, sahilde marina alış veriş merkezi ile elit bir yaşam alanına sahiptir.

 Sene Boyunca %99 Çalışan Web Site Garanti

%99 Çalışma garantimiz sloganımız; e-postalarınız, İnternet siteniz daima çalışır olacağını garanti ediyoruz.

Herhangi bir sorun anında hafta içi mesai saatleri içinde telefonla, mesai saatleri dışında 7/24 bizlere e-posta üzerinden ulaşabilir, sorununuz için destek alabilirsiniz.

SEO'ya Uyumlu Tuzla Web Tasarım Hazırlıyoruz

Kurulum tamamlandıktan sonra en zor olan şey siteye müşteri çekmektir. Tuzla web tasarım firması olarak sitenizi arama motorlarına uygun olarak hazırlıyoruz.

Böylece web siteniz de yazdığınız yazıların linkleri otomatik olarak SEO uyumluya dönüyor ve sayfa başlığı adını yazınızın adından alıyor.

Daha sonra Tuzla web sayfasını forum, blog ve sosyal ağlarda tanıtım yazıları hazırlayarak rakiplerinizle yarışıp arama motorları üzerinde bulunabilir yapabiliyorsunuz böylece müşterilerle İnternet sitenizi buluşturuyorsunuz.

Google ve Facebook Reklamları Hemen Müşteriye Ulaştırır

Web tasarım paketleri bazılarının içerisinde Google, youtube veya Facebook reklamı dahildir. Bu paketi içeren web tasarım projelerinde ürün veya hizmetiniz için Google ve Facebook üzerinde tanıtım yapıp sizin ürün veya hizmetinize ihtiyacı olanlara gösteriyoruz.

Böylece müşteri aramıyorsunuz, onlar kendilerine gerekli şeyleri arıyorken sizi görüyor ve telefonla arayıp bilgi alıyor veya sipariş veriyorlar.

Ayrıca paranız bittiği anda yayın otomatik olarak durur ve sizi asla borçlandırmaz  ancak tekrar bizimle irtibata geçip ödeme yaparsanız yayınlanmaya devam eder.

Diyelim ki tahmininizden çok iş geldi yetiştiremiyorsunuz hemen bizi arayıp yayını durdur derseniz hesabınız veya bakiyeniz olduğu gibi bekler sonra tekrar bizi arayıp devam edelim dediğinizde yayınlanmaya tekrar başlar.

Yönetim Panelli Sistem

Tuzla'daki firmalar için hazırladığımız sitelerinin yönetim panelleri olup istediğiniz zaman kullanıcı adı ve şifrelerinizle yönetici paneline ulaşıp yazılarınızda ve sitelerinizin ilgili bölümlerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ülkemizde de cep telefonu, tablet kullanımı oldukça fazlalaştı. Artık insanlar sahilde, çarşıda, içmelerde, tersaneler bölgesinde hareket halinde iken İnternet'te arama yapıyor.

Restaurant ve cafe'de vakit geçiriyorken cep telefonlarından Facebook'a giriyorlar, Google'de arama motoru üzerinden firmaları veya gezilecek yerleri arayabiliyor.

Google 26 Nisan 2015 duyurusu ile mobile uyumlu olmayan siteleri mobil cihazlar üzerinde Google arama sonuçlarında göstermeyeceğini bildirmişti.

Bundan dolayı İnternet siteniz cep telefonlarına uygun olursa Google arama motoru üzerinde bulunabilir olursunuz ve elit bir müşteri kitlesini iş yerinize çekmiş olursunuz.

Teklif ve Fiyat Alın.

Eğer iş yeriniz için İnternet sitesi kurulumuna ihtiyacınız var ise bizi 0216 393 2793 numaralı telefonumuz üzerinden arayın.

İsterseniz başvuru formunu doldurarak randevu alın. Sizi iş yerinizde ziyaret edelim, bilgilendirelim.

Tuzla web tasarım referanslarımızı incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

TOP