2005’den Beri
Önceliğimiz
Müşterilerimiz

2005 yılından bu zamana müşteriye özel danışmanlık ve çözümler üretiyoruz.

Analiz, sorun tespiti, çözüm önerileri, planlama ve uygulama aşamalarımızla firma yöneticilerinin başarısında firmadaki gizli güç oluyoruz.

İnternet dünyasında bizi tercih eden firmaların ürün ve hizmetlerini müşterileriyle buluşturarak firmanın gelir kaynaklarını artırmalarını sağlıyoruz.

Danışmanlık hizmetimizle firmaların diğer ekipleriyle uyum içinde çalışmasını sağlıyoruz.

Adım adım işletmenizi büyütüyoruz

İnternette reklam vermek için öncelikle hizmet götürebileceğiniz ülke, il, ilçede gerçek potansiyel var mı varsa yoğunluğu ne kadar, reklam verilecek mecrada ne kadar bütçe ihtiyacınız olacak belirleyebiliyoruz. Bunun için kullandığımız bazı araştırma raporları aşağıdaki gibidir.

  • sektör araştırması
  • rakip karşılaştırması
  • anahtar kelime tespiti
  • aktif sosyal medya tespiti
  • ülke pazar araştırması

NE YAPIYORUZ?

Nasıl Yapıyoruz?

25%

Ön Araştırma

50%

Rakip Araştırması

75%

Reklam Optimizasyonu

100%

Ekip Çalışması

Dijital reklam ajansı olarak merkezde müşterilerinizi tutuyoruz. Şirketdeki ürün veya hizmetleri tercih edebilecek kullanıcıların yoğunluk haritası, bilgisayar, mobil cihaz kullanım alışkanlıkları, il, ilçe, demografik özellikleri ön araştırmayla raporluyoruz. Daima Rakip araştırma ve karşılaştırması ile rakibin iyi yaptıklarını modelleyerek farklılık oluştuyoruz. Reklam optimizasyonuyla şirket karlılığını koruyarak reklam alanlarını veya bütçe azaltma, bütçe artırmayla daha karlı ticaret yaptırıyoruz. Üstelik bütün süreçte ekibinizin bir parçası gibi davranıyor, ticaretinize uyum içinde ivme kazandırıyoruz.

Bitirmek için başlamak gerek

Yüksek Dönüşüm ve Düşük Bütçe